San Candido 04-10.12.2011 - Kristian Ghedina

Dziękujemy bardzo za rewelacyjny wyjazd naszym kursantom.
Nikt nie spodziewał się,że już 5 grudnia będzie można pośmigać po włoskich Dolomitach i że będzie sprzyjała nam aż tak dobra pogoda. Ekipa z Alta Pusterii postarała się w 100% i dała radę! Zrobili rzecz niemożliwą.Praktycznie nigdzie nie było śniegu, natomiast ku naszemu zdziwieniu trasy nie tylko były białe,ale również panowały na nich świetne warunki.
Slalom Gigant trenowaliśmy na przełęczy Monte Croce. Stok z homologacją FIS okazał się równie dobry do treningu jak góra Monte Elmo.Brawa dla naszych odważnych i walecznych kursantów, którzy równolegle z ekipami z kilku krajów Europy i nie tylko, ostro trenowali.
W połowie tygodnia odwiedził nas Krystian Ghedina.Słynnie odwrotnie ubrany kask i legendarny uśmiech nadal są jego znakiem rozpoznawczym:) Udzielał rad,odpowiadał na pytania kursantów i prowadził rozmowy na temat swoich startów w Pucharze Świata.
Nawet my tego nie wiedzielismy,że jest rekordzistą w ilości odbytych zjazdów w Pucharze Świata.Startował aż 167 razy w konkurencji DH. ciekawy link: http://www.youtube.com/watch?v=_Wqu5NTyvKk Nie brakowało również dobrej zabawy.
Tutaj dziekujemy bardzo Piotrkowi, który pokazał że nie tylko potrafi dobrze grać na gitarze, ale i mistrzowsko śpiewać :)
Oczywiście jak to bywa w San Candido w okresie Mikołaja odwiedziły tych niegrzecznych najbrzydsze diabły jakie w życiu widzieliśmy.
Taki Sudtyrolski zwyczaj :) należało się niektórym :)

Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy na kolejne wyjazdy.

trenerzy skiracingdays