Objaśnienie terminów:
  • Początkujący kursant - osoba, która na wyjeździe zagranicznym potrafi samodzielnie poruszać się na nartach po trasach niebieskich oraz łatwych czerwonych, nie potrafi ustawiać czysto nart w łuku na krawędzi, nie wymaga indywidualnej opieki instruktorskiej jeden/jeden
  • Średnio-zaawansowany kursant - osoba zjeżdżająca swobodnie ze wszystkich tras wyznaczonych, z wyjątkiem bardzo trudnych czarnych,częściowo skręt pokonuje łukiem,na krawędzi nart,śladem ciętym(carvingowym)
  • Zaawansowany kursant - osoba jeżdżąca na nartach pewnie,potrafi swobodnie zmieniać charakter skrętów,panuje nad prędkością, potrafiąc utrzymywać stałą prędkość w każdym odcinku trasy,jeździ czysto na krawędzi w jeździe luźnej, zadaniowej. Niekoniecznie dobrze radzi sobie w skrętach wymuszonych ( slalom-gigant,slalom itp.)
  • Ekspert - osoba jeżdżąca na nartach w sposób szczególny, technicznie bez większych błędów, czysto na krawędzi z nienaganną sylwetką i układem dostokowym. Często jest instruktorem narciarstwa alpejskiego, startuje w zawodach narciarskich. celem dla eksperta jest optymalnie poprawić technikę w wyniku czego będzie potrafił przejechać slalom lub slalom gigant w sposób pewniejszy i uzyskiwać lepsze czasy,wyniki.

Dodatkowi uczestnicy szkolenia:

Imię Nazwisko Data ur.  
1.
2.
3.
4.

Opłata rezerwacyjna wynosi 100€/os. i stanowi bezzwrotny zadatek.

Aby zgłoszenie zostało zatwierdzone należy dokonać płatności do 72h na konto organizatora

X PRO Paweł Polak
ul.Wapienicka 274
43-384 Jaworze

Raiffeisenpolbank S.A.
nr konta: 62 1750 0012 0000 0000 3872 0805
(konto złotówkowe)
tytuł przelewu: Opłata rezerwacyjna Imię nazwisko
Kwota: 450 PLN (~100€)


Dopłata do pełnej ceny z oferty pobierana będzie w hotelu polecanym przez organizatora podczas zebrania organizacyjnego w dniu przyjazdu.
Pozostała kwota do zapłaty wynosi: 599€/os.


* - pola obowiązkowe